İSTANBUL DJ ACADEMY

 • 1 37
 • Shared 2 years ago
 • Label:
 • İSTANBUL DJ ACADEMY Reşitpaşa Mah.

  Doğanevler Cad.

  No:36 İstinye, Sarıyer / İSTANBUL 0 (212) 323 08 38 – 0 (544) 353 08 38 info@istanbuldjacademy.org HAKKIMIZ

  ...

  İSTANBUL DJ ACADEMY Reşitpaşa Mah.

  Doğanevler Cad.

  No:36 İstinye, Sarıyer / İSTANBUL 0 (212) 323 08 38 – 0 (544) 353 08 38 info@istanbuldjacademy.org HAKKIMIZDA Dünya müzik sektörü, DJ ve prodüktörler tarafından yönetilmektedir.

  Türkiye’ de popülaritesi her geçen gün artan DJ’ lik de bu anlamda önem kazanmaktadır.

  Sadece genç nüfusun değil, orta yaş ve üstünün de yoğun ilgi gösterdiği DJ’ lik eğitimi, doğru kişilerden alınırsa, Türkiye’nin müzik vizyonunun dünya standartlarına taşınmasını sağlayacaktır.rnrnEğitimin gücüne inanan, projeleriyle tüm dünyada adından söz ettiren iki ünlü DJ&Prodüktör Serdar Ayyıldız ve Selami Bilgiç donanımlı bir DJ okulu için bir araya geldi.

  İkili, müzik sektörünü daha dinamik ve profesyonel bir hale getirmek için İstanbul DJ Academy (IDA) çatısı altında güçlerini birleştirdi.

  IDA, Ayyıldız ve Bilgiç’in birikimlerini “en doğru şekilde” sunacakları güçlü bir teknolojik alt yapı üzerine kuruldu.rnrnİstanbul DJ Academy (IDA), İstanbul’un en gözde semtlerinden İstinye’de bulunmaktadır.

  Park sorunu olmayan, öğrencilere rahat ve ferah bir ortamda, en gelişmiş teknolojik cihazlarla eğitim imkanı sunan İstanbul DJ Academy’de her biri kendi alanında uzman eğitmenler görev almaktadır.rnrn

show more show less
  Comments (0)